הבלוף הגדול של הבנקים

הלוואות של הבנקים, הלוואות פרטיות ומה כדאי?

ראשי | משכנתא והלוואות
הבלוף של הבנקים? הלוואות?

הבלוף של הבנקים? הלוואות?

הלוואות של בנקים הן הבלוף של הבנקים

בחלק זה, נדבר על כך שההלוואות של הבנקים הנן בלוף, אבל קודם באו נבין איך הבנקים עובדים ..

בנקים נותנים הלוואות ואז מוכרים אותן למוסדות אחרים כמו קרנות פנסיה, קרנות גידור וחברות ביטוח, מוסדות אלה קונים את ההלוואות הללו מתוך כוונה להחזיק בהן עד להבשיל או שהם יכולים לארוז אותן מחדש ולמכור אותן למשקיעים שונים.

הבנקים לא טובים כמו שהם נראים, לא תמיד הבנקים הם האפשרות הטובה ביותר להלוואות. הסיבה היא שלבנקים יש הרבה דרישות והתהליך ארוך. יש להם גם עמלות רבות, מה שיכול להיות טרחה עבור אנשים מסוימים. אך במידה ואתה רוצה הלוואה מהירה, הלוואות אישיות הן לרוב אפשרות טובה יותר. קל יותר לקבל הלוואות אישיות מכיוון שאתה יכול לקחת אותן מהבנק המקומי או מאיגוד האשראי שלך. הם גם נוטים להיות בעלי ריביות נמוכות יותר ופחות עמלות, מה שהופך את התהליך להרבה יותר פשוט עבור הלווה.

הרבה אנשים לוקחים את ההלוואות מהבנקים, אבל מה שהם לא יודעים זה שלעולם לא יהיה הכסף שלהם שהם מלווים. הסיבה לכך היא שהבנקים לוקחים כסף מהלקוחות שלהם, מוציאים חלק ממנו על עצמם ואז מלווים את השאר לאנשים אחרים. הסיבה העיקרית לכך שהבנקים יכולים לעשות זאת היא כי הם יודעים שאם מישהו לא מחזיר הלוואה, אז אדם אחר ייקח הלוואה ויציע את הבית שלו כערובה. בנקים משתמשים בטקטיקה זו כדי לשמור על שיעורי אשראי נמוכים ולהרוויח יותר כאשר שיעורי ההלוואות גבוהים. . הבנקים אינם חזקים כפי שהם נראים. הם מבלפים כבר הרבה זמן והגיע הזמן שנפסיק להאמין בהם. הרבה אנשים לוקחים את ההלוואות מהבנקים, אבל מה שהם לא יודעים זה שלעולם לא יהיה הכסף שלהם שהם מלווים. הסיבה לכך היא שהבנקים לוקחים כסף מהלקוחות שלהם, מוציאים חלק ממנו , ולפעמים להשאיל אותו.

מה כדאי לעשות כאשר לוקחים הלוואה מהבנק?

הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא שיעור הריבית. ככל שהריבית גבוהה יותר, כך יהיה יקר יותר להחזיר את ההלוואה. זכור שלחלק מהלוואות יש ריבית קבועה בעוד שלאחרות יש ריבית מתכווננת.

הדבר הבא שאתה צריך לשקול הוא כמה כסף אתה צריך ומתי אתה צריך אותו. אם אתה צריך רק סכום כסף קטן לפרק זמן קצר, הלוואה אישית עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר שלך. אבל אם אתה צריך יותר כסף לתקופה ארוכה, אז אולי עדיף לקחת משכנתא או הלוואת רכב במקום.

כדאי גם לחשוב איזה סוג של בטחונות אתה יכול להציע כערובה להלוואה שלך. אם אין אפשרויות אחרות זמינות,

אפשרות נוספת – הלוואה פרטית

הלוואות פרטיות הן הלוואות שאינן מגובות על ידי הממשלה. הם ניתנים לאנשים שיש להם דירוג אשראי טוב ויכולים להרשות לעצמם להחזיר אותם.

הלוואות פרטיות יכולות לשמש לדברים רבים ושונים, כמו קניית רכב, תשלום עבור שכר לימוד במכללה או קניית בית. הם בדרך כלל יקרים יותר מאשר הלוואות סטודנטים פדרליות ולעתים קרובות יש להם שיעורי ריבית גבוהים יותר.

הלוואות פרטיות הן אופציה טובה למי שצריך את הכסף במהירות ואין לו זמן לחכות להלוואה בנקאית.

הלוואות פרטיות בדרך כלל אינן מובטחות, כלומר הן אינן דורשות בטחונות להבטחת ההלוואה. יש להם גם ריביות נמוכות יותר מאשר הלוואות בנקאיות.

הלוואות פרטיות ניתן לקבל מבנקים, חברות אשראי ומלווים מקוונים.

מעוניינים לקבל הלוואה בתנאים טובים? השאירו פרטים כאן ונשמח לעמוד לרשותכם.

04 פבר, 2022

ממי תרצה להציל כסף?

פוסטים אחרונים

החזרי מס?
הזדמנות אחרונה להגשת שנת 2013
בדוק במחשבון
Powered by - wemake
כלי נגישות

Powered by - Wemake